Sokol na For Kids 2017

O tom, že veletrhy nejsou pouze o návštěvě jednotlivých výstavních stánků, ale mohou také přinést zajímavé zážitky, se budou moci přesvědčit návštěvníci veletrhu For Kids při návštěvě stánku a přilehlé gymzóny České obce sokolské, která je partnerem doprovodného programu tohoto veletrhu.

V loňském roce navázala Česká obec sokolská spolupráci s veletržní a výstavní společností ABF, v jejímž rámci se ČOS stala partnerem doprovodného programu dubnového veletrhu For Kids a podzimního veletrhu For Toys. Na obou veletrzích účast ČOS výrazně obohatila jejich program a setkala se s kladnou odezvou jak ze strany pořadatele těchto veletrhů, tak ze strany návštěvníků. Proto se ČOS a společnost ABF dohodly na spolupráci i v letošním roce – ČOS se, stejně jako vloni, stala partnerem doprovodného programu veletrhu For Kids, který se bude konat na Výstavišti PVA v Praze-Letňanech ve dnech 6.–9. dubna.

Návštěvníci veletrhu budou moci nejen navštívit veletržní stánek ČOS o velikosti 5x 2 metry, ale především budu moci zhlédnout řadu pódiových vystoupení z různých sokolských jednot a navštívit gymzónu na ploše zhruba 300 metrů čtverečních, v níž se budou moci věnovat pohybu, vyzkoušet si některé sportovní aktivity. Budou zde například trampolíny, doskočiště a další atrakce, s nimiž se mohli návštěvníci seznámit již při loňském veletrhu. Na veletržním stánku ČOS získají návštěvníci informace o Sokole a také přehled o pražských sokolských jednotách a jejich aktivitách. Sokolskou gymzónu, kterou stejně jako celou expozici České obce sokolské zajišťuje Odbor všestrannosti ČOS, naleznete v hale 5.