Letní soustředění

Rádi bychom Vám nabídli dvoudenní tréninkové soustředění, během kterého by si Vaše děti užili pohybu pod vedením cvičitelů T. J. Sokol Šestajovice. Pro děti by bylo zajištěno stravování a v noci z pondělí na úterý by přespávaly ve stanech na hřišti základní školy. Sportovní stránka by zahrnovala zábavné pohybové hry, gymnastiku, atletiku a míčové hry.

Termín: 11.–12. července 2016 (pondělí a úterý)

Místo: Šestajovice (hřiště, tělocvična) a blízké okolí

Vaše děti si užijí

• aktivně strávené dva dny (začátek v pondělí v 8:00 a konec v úterý po 17. hodině)
  • stravování: v pondělí dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu, večeři a druhou večeři, v úterý snídani, dopolední svačinu, oběd a odpolední svačinu
  • nocleh ve stanech (budou zajištěny) nebo v případě špatného počasí v tělocvičně na žíněnkách

…to vše pro členy T. J. Sokol Šestajovice za cenu 850 Kč.

Pokud chcete přihlásit dítě, které není členem Sokola, je ho přihlásit a zaplatit členský poplatek 100 Kč.

Pro přihlášení použijte kontaktní formulář níže.