Šestajovická šestka

Výsledková listina 2015

V neděli 18.10. uspořádala naše tělocvičná jednota ve spoluprácí s obcí Šestajovice druhý ročník běžeckých závodů Šestajovická šestka.

Dětské a juniorské kategorie do 1500 m soutěžily na fotbalovém hřišti. Na start těchto kategorií se postavilo celkem 110 dětí!

Pro hlavní závod byla letos ustanovena nová 6km trať, která byla přesně změřena měřícím zařízením a v této podobě bude trasována i pro budoucí ročníky. Před samotným startem hlavní kategorie a kategorie canicross byl starostou obce a starostou T.J. Sokol Šestajovice slavnostně odhalen patník Š6, který označuje místo startu závodu v Tyršově ulici.

Závody byly zakončeny vyhlášením vítězů, mezi kterými nechyběli ani členové běžeckého oddílu naší jednoty. Ani ostatní účastníci neodešli s prázdnou, každý účastník totiž obdržel pamětní medaili.

Zatímco prvního ročníku se zúčastnilo 98 běžců, letos to bylo o rovných 50 více. Doufáme, že příští rok bude počet účastníků atakovat číslici 200.

Děkujeme všem, kteří se na konání závodu podíleli: T.J. Sokol Šetsajovice, obec Šestajovice, učitelé a žáci ZŠ Šestajovice, Sbor dobrovolných hasičů Šestajovice a další dobrovolníci.

Všechny fotografie ze závodu nafotil www.foto-suchy.cz.


Zpráva běžeckého oddílu

Na startu Šestajovické šestky samozřejmě nechyběli ani členové našeho běžeckého oddílu. A jistě jsme náš oddíl na domácí půdě reprezentovali se ctí. Na „bednu“ jsme se totiž dostali hned v několika kategoriích. V kategorii starší žáci obsadil 3. místo br. Matěj Šubert, v kategorii muži 1. místo br. Lubomír Jokel, v kategorii ženy 3. místo ses. Denisa Dvořáková a v kategorii canicross nad 12 kg 2. místo ses. Helena Bayerová se psem Aiko. Dobré výkony ale podali i ostatní členové našeho oddílu.

Stupně vítězů – ženy
Stupně vítězů – starší žáci
Stupně vítězů – canicross

Stupně vítězů – muži