Grand Prix Praha 2015

Běžecký oddíl

Ve stejný den, kdy jsme dopoledně absolvovali Lívancový pohár, tj. 5.9., jsme se účastnili ještě dalšího běhu. Večer se totiž v centru Prahy běžel další ročník večerního běhu Grand Prix Praha 2015. Ten má dvě tratě – pro ženy 5 km a pro všechny 10 km. My absolvovali trať 10 km. Startovalo se ještě za světla v 19:30 a do cíle jsme vbíhali již za tmy. Běh večerní Prahou má skutečně nádhernou atmosféru.

Trenéři našeho oddílu se v závodě pasovali do role vodičů a pomáhali provést tratí naše sestry běžkyně. Br. Petr dělal vodiče ses. Petře Procházkové, která tento závod běžela poprvé a trať proběhla za 58:45. Br. Tomáš pak dělal vodiče ses. Petře Menclíkové, ta závod zdolala v čase 1:01:34, což byl její osobní rekord na této trati (běžela zde již potřetí). Oběma sestrám gratulujeme k jejich výkonu.