Šestajovická šestka

Pozn.: Anně Brabcové z Musher klub JCC byl chybně odečten výsledný čas; kdyby byl odečten správně, skončila by v kategorii CC nad 10 kg na 3. místě s časem 0:30:25.

V neděli 8. října 2017 jsme pořádali 4. ročník šestajovického seriálu běžeckých a canicrossových závodů v délce 6 km pro širokou veřejnost, všechny výkonnostní a věkové skupiny.

Časový harmonogram

Datum: 8. října 2017

• 8:30 – 9:30 registrace
  • 10:00 – 10:45 závod ročníků 2002 a mladších
  • 11:00 hlavní závod (6000 m a 6000 m canicross)

6000 m velké plemeno + muži pes nad 10 kg

V každé kategorii bude vyhlášeno 1.–3. místo.

Start a cíl: fotbalové hřiště Šestajovice – [](https://mapy.cz/s/17ZQ1){:.fa .fa-map-o} mapa trasy závodu na 6000 m

Startovné: Děti do 18-ti let a účastníci nad 60 let zdarma. Ostatní 50,– Kč. Platí se při registraci hotově.

Kontakt: nacelnik@sokolsestajovice.cz, 776 412 328

Doprovodný program: Zábavné aktivity pro děti během závodu hlavní kategorie.

Chcete se aktivně zúčastnit, ale nechcete nebo nemůžete běhat? Zúčastněte se jako dobrovolník a pomozte s organizací závodu. V případě zájmu nás kontaktujte pomocí formuláře níže.

Podívejte se na výsledky nebo foto galerie z minulých let.

Akce je pořádána ve spolupráci s obcí Šestajovice. Akce byla finančně podpořena z grantu Odboru všestrannosti České obce sokolské pro podporu projektů veřejně přístupných sportovních a tělovýchovných akcí.